Medová péče o pleť aneb v jednoduchosti je krása

Přírodní medová péče o pleť

Kdo by nechtěl mít krásnou zdravou pleť. V této disciplíně je ale tolik různých věcí, které můžeme dělat špatně. Je těžké zorientovat se ve všech přípravcích na trhu a zcela jednoznačné účinky nemají ani všechny přírodní produkty. Každá pleť navíc reaguje jinak a co funguje jiným, nemusí slavit úspěch u mě.

Zkoušejte, co bude fungovat právě vám!

Mně se náramně osvědčila neprosto jednoduchá věc. Už týden si ráno i večer odličuji pleť medem a musím uznat, že je to malý zázrak. Hravě si poradí s řasenkou i s make-upem, pleť kompletně vyčistí, není po něm suchá… a také mi zázračně rychle pomohl s několika pupínky, které se rozhodly mou pleť napadnout (špatné období). Rozhodně doporučuji vyzkoušet!

Jak pleť medem vyčistit

Čištění je jednoduché a rychlé – navlčím si ruce a přidám menší množství medu (zhruba 1/2 či 1/3 čajové lžičky). V dlaních med s tou troškou vody rozetřu a vmasíruji do pleti. Po chvilce opláchnu vlažnou vodou a osuším. Doporučuji koupit med v lahvičce, který se vymačkává. K čištění pleti používám BIO lesní med. Určitě doporučuji jen kvalitní med bez přísad!

Divím se, že mě tahle věc nenapadla dřív. Vždyť med je plný vitamínů, minerálů, enzymů, silic a vůbec všeho prospěšného a léčivého. Dá se proto očekávat, že pleť dokáže uzdravit stejně jako celé naše tělo zevnitř.

Jsem zvědavá na reakce a zda bude někdo z odličování pleti medem stějně nadšený, jako já! Tak co? :)

A pokud se o medu chcete dozvědět ještě více, můžete zavítat na náš mini web o včelích produktech.

dify.cz

4 ks komentářů