Ebooky o výrobě domácí kosmetiky

Už máte sbírku svých oblíbených receptů? Já ano! Po 4 letech výroby vlastní domácí kosmetiky a hledání a vymýšlení těch nejlepších receptů jsem dala dohromady dvě sbírky toho nejlepšího, co jsem se za tu dobu naučila. Teď jsem to všechno zabalila do úhledného balíčku k okamžitému použití. Díky tomu nebudete muset trávit stovky hodin na internetu a zkoumáním, proč ten který recept nefungoval.


mám tu pro vás 2 ebooky...


Božské domácí kosmetické basics

Ebook obsahující vše potřebné k výrobě základních produktů denní potřeby. Jednoduché, snadno upravitelné recepty na výrobky, které jsou velmi podobné klasickým produktům z obchodu. Zubní pasta v tubě, deodorant v tyčince, krémy, šlehané máslo...

dozvědět se víc

Božská domácí kosmetika

Sbírka receptů na vyladěné produkty, jako jsou šampon, šampuk, krémový i sprejový deodorant, slupovací maska, holicí gel... Další série receptů, které jsem ladila dle svých představ.

dozvědět se víc

Hledala jsem, počítala, testovala a ladila recepty tak, aby vedly ke skvělým funkčním výrobkům, které se pohodlně používají. Už žádná pasta nebo deodorant v kelímku, žádné roztékající se produkty.

Podařilo se mi ale zachovat jednoduchost receptů, takže tak jako recepty z blogu, i tyto jsou charakteristické malým počtem surovin a jednoduchými postupy. Na co si komplikovat život, že? :)

Všechny recepty jsou jednoduché, sestavené z dobře dostupných surovin a cena jejich výroby je v porovnání s kupovanou kosmetikou skvělá.