Ebooky o kosmetice i jídle

I když na blogách publikuju většinu receptů, ať už na jídlo nebo kosmetiku, pořád je to takové kusé. Rozhodla jsem se proto některá témata zpracovat komplexněji. Snažit se z nich vytáhnout jejich esenci a předat ji jednoduše, srozumitelně, prakticky. Blogy jsou úžasným médiem, ale někdy je přeci jen praktičtější a hlavně rychlejší sáhnout po informacích v ucelené podobě. Mít pohromadě všechno, co potřebujeme vědět.Božské domácí kosmetické basics

Ebook obsahující vše potřebné k výrobě základních produktů denní potřeby. Jednoduché, snadno upravitelné recepty na výrobky, které jsou velmi podobné klasickým produktům z obchodu. Zubní pasta v tubě, deodorant v tyčince, krémy, šlehané máslo...

dozvědět se víc

Božská domácí kosmetika

Sbírka receptů na vyladěné produkty, jako jsou šampon, šampuk, krémový i sprejový deodorant, slupovací maska, holicí gel... Další série receptů, které jsem ladila dle svých představ.

dozvědět se víc

Španělské tapas doma

Sbírka receptů na ty nejlepší tradiční španělské tapas. Žádné experimenty, ale klasika, která se ve španělských barech připravuje po léta. Jednoduché recepty z dostupných surovin.

dozvědět se víc

Hledala jsem, počítala, testovala a ladila recepty tak, aby nás dovedly ke skvělému výsledku. Nechtěla jsem polovičatá řešení a recepty, které založíme. Mým cílem bylo dát do kupy takové recepty, které si oblíbíme a které nám přinesou užitek a radost. A vlastně je úplně jedno, jestli vaříme jídlo nebo kosmetiku. Stejný postoj mám ke všemu, co dělám.